Ilze Pavasare

​Geštaltterapeits
View Details
 • Psihoterapijas virziens

  Geštaltterapija, psihoterapijas speciālists

 • Par sevi

  Vēlos palīdzēt klientam attīstīt radošas pielāgošanās spējas, vispusīgu apzināšanos ne tikai prāta līmenī, bet arī caur dziļu emocionālu pārdzīvojumu, kur svarīgas ir: attiecības, koncepts “šeit un tagad”, cilvēka atbildība, personīgās robežas, izaugsme, unikalitāte un autonomija.

 • Problēmu spektrs ar kuru strādāju

  Strādāju ar psihoemocionālām problēmām, somatiskām sūdzībām, pēc zaudējumiem, attiecību problēmām, kā arī ar cilvēkiem, kuri vēlas sevi labāk izzināt, lai spētu realizēt savas dzīves mērķus

Mana darba pieredze ir bijusi biroja administrācija un grāmatu tulkošana. Pēdējos desmit gadus strādāju kā geštaltterapeite – gan privātpraksē (vadot grupas, individuāli, ar pāriem, ar bērniem un pusaudžiem) , gan arī Rīgas Domes Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībās Vita un Jauniešu Atbalsta centrs (bērnu un jauniešu terapeits)

Akadēmiskā: Maģistra grāds angļu filoloģijā ar kvalifikāciju pedagoģijā (LU)

Specializācija psihoterapijā: Geštaltterapija (RGI)

Papildus apmācība:

-specializācijas “Darbs ar bērniem” un “Darbs ar ķermeni”

-kurss: „Psihiatrija un Psohofarmokoloģija”, psiholoģijas apmācības programmās: „Vispārīgā psiholoģija” un “Personības psiholoģija”

-semināri: “Transformācija laikā” (J.Makani), “Baudas neirobioloģija” un “UDHS un depresija” (S. Vestermane), “Bērni ar īpašām vajadzībām” (S.Balaščovs), “Somatiskās saslimšanas” un “Narcistiskā trauma”(J.Petrova), “Pāru attiecību dinamika un krīzes”(D.Blažēviča), “Māksla un terapija”(A.Bogdanova), “Metaforiskās asociatīvās kārtis”(M.Egetmaijers), “Darbs ar atkarībām”(K.Makkens) , “Pašnāvību prevencija”(P.Skruibis), “Prāts un domāšana”(E.Vanags) , “Pusaudžu depresija” (Elsiņa), “Darbs ar ģimeni” (S. Verulašvili)

Klātienē – privātprakse Salaspils iela 20

Attālināti – neierobežoti

Latviešu

Angļu

Krievu

 • E-pasts: ilzepavasare@inbox.lv
 • Telefons: 26300188
 • Facebook: Ilze Pavasare
 • Instagram: Ilze Pavasare