“Mēs” sajūta geštalta vidē.

Cienījamie kolēģi!

Aicinām uz 16. LGTA Geštalta Forumu jau 25. februārī!

“Mēs” sajūta geštalta vidē. 

Pēdējo gadu notikumi aktualizēja tēmu “mēs un citi”. Šī tēma ir aktuāla ne tikai visas sabiedrības līmenī, bet arī geštalta vidē Latvijā. Kā veidojas un kā pazūd “Mēs” sajūta, kādas ir iespējas to atjaunot? Kā tas notiek ģimenē un sabiedrībā? ” Kas ir tie cilvēki, ar kuriem mēs varam izjust “Mēs” sajūtu? Kā veidojas profesionālā identitāte un piederība? 

Foruma ietvaros ir paredzēts apskatīt gan geštalta vēsturi un teoriju, gan informāciju par geštaltterapijas attīstību Eiropā un Latvijā, iespēja reflektēt savas profesionālās identitātes attīstību un izjust “Mēs” sajūtu ķermeniski.

Tatjana Velenta-Griņina ( Baltijas Psihoterapijas Institūta direktore) uzstāsies ar ieskatu par jēdzienu “Mēs” geštaltterapijas vēsturē no Frica Perlza līdz Seržam Gingeram. Apskatīsies, kā strādā Self-funkcijas cilvēku saskarsmē.

Kolēģis no Spānijas, Eduardo Salvador ( geštaltterapeits), runās par geštaltterapeitu profesionālās identitātes veidošanos. Dalībniekiem būs iespēja reflektēt par sava profesionālā ceļa attīstību, dalīties un iepazīties ar kolēģu pieredzi, pieskarties “Mēs un Jūs” sajūtai. 

Mediatore Lelde Kāpiņa ( mediatore, supervizore) pastāstīs kā “Mēs” sajūta pazūd ģimenes konfliktos un kā “mediācijas brīnums” palīdz meklēt saskaņu saspringtās konflikta situācijās. 

              Solvita Vektere, ( geštaltterapeite, supervizore)  ar paradoksālo tēmu “Vairāki iemesli, kāpēc ir labi būt vienam” dalīsies ar eksistenciālām pārdomām par klīniskiem gadījumiem.

Nadežda Zeigliša, ( geštaltterapeite, supervizore)  uzstāsies ar tēmu “Ķermeniskais Mēs”, kur paredzēti vingrinājumi un ķermeniskā apzināšanās.

Rita Strautmane ( geštaltterapeite, supervizore) ” Geštaltterapijas attīstība un Geštaltterapijas šodienas perspektīva Latvijā”. Kas ir Geštaltterapija mūsdienu skatījumā, šodien? Un vienmēr aktuālais jautājums – Kā?…  

Programmā ir paredzēta diskusiju grupa:

“Geštaltterapeitu sertifikācijas jaunumi un izaicinājumi”.  Vada: Sertifikācijas komisija.

Geštaltterapeits, kā arī citi psihoterapijas speciālisti ir pretrunīga profesija: no vienas puses vienmēr kontaktā, saskarsmē, bet reizē arī diezgan vientuļa, jo kontakts, ar klientiem, tomēr ir ierobežots, terapeits atrodas profesionālajā lomā. Tāpēc aicinām 25. februārī sajust piederības sajūtu profesionālā vidē, tikties ar kolēģiem, dalīties ar pagājušo gadu notikumiem un nākotnes plāniem. Un, protams, izjust “Mēs” sajūtu! 

Maksa par dalību forumā: 50.00 EUR, LGTA biedriem 45.00 EUR. Reģistrējies šeit:   https://ej.uz/a3k4

Cenā ietilpst vieglas pusdienas un kafijas pauze. Pusdienās uzbeku svētku plovs vai gvatemalas indiāņu zivju zupa ar garnelēm.

Foruma norises vieta: Mūkusalas ielā 72b.  Ierašanās no plkst. 10 30.  Sākums plkst. 11.00 līdz 17.30.

Droši zvani, ja vēlies ko jautāt 29113882 Dana Lukševica vai 26409864 Irēna Goluba